KONST / Litografier / Färglitografi 16592070
nr 1659 2070
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 208/275. Färglitografi, bildmått: 31x21 cm, yttermått inklusive ram: 46x34 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 18 november 2024
kl 18:42:12
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
3.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.800 kr
18 nov